Medine, özellikle müşteri gereksinimlerini karşılamak için Yatırım Geliştirme ve Danışmanlığı hizmetleri sunabilir. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk müşteri danışmanlığı tarafından tanımlanacaktır. Medine tarafından sunulan yatırım danışmanlığı hizmetleri aşağıdaki genel hizmetleri içermektedir:

Araştırma ve Bilgi | Belirsizlik ve risk, herhangi bir yatırımcı için bir anahattır. Kararlılık ve kesinlik yalnızca gelişmiş bilgi ve bilgi analizlerinden elde edilebilir. Medine belirli bir araştırma yapabilir ve müşterinin gereksinimlerine özel veri analizi sağlayabilir. Bu, müşterinin görüşünün gerektirdiği şekilde uluslararası, ulusal, bölgesel veya yerel olabilir. Medine, analizi yapabilir ve belirli bulguları müşteriye bildirebilir. Medine, birden fazla içsel ve dışsal analizi birleştiren araştırma ve araştırma sürecine özgü bir yapıya sahiptir.

Pazar Araştırması | Ortaya çıkan trendler, yeni projeler, yeni giren vb. Projelerin uygulanabilirliğini ve uygulanabilirliğini etkiler. Medine, bir müşteri tarafından alınan kararların güvenilirliğini ve doğruluğunu artırmak için müşteriye özel araştırma, analiz ve bulgu raporlama yapabilir.

Yatırım Olanakları | Madinah, ortaya çıkmakta olan pazar fırsatları ve potansiyel ve canlı projelerdeki yatırım fırsatlarının ortaklığı ve paylaştırılması konusunda müşterilere bilgi verebilir. Bu hizmet, ayrıntılı danışma toplantıları sırasında tanımlanan bireysel müşterilerin özel yatırım gereksinimlerine göre uyarlanmıştır.

Proje Gelişmeleri | Madinah, müşterilere proje olanakları hakkında bilgi verebilir ve potansiyel ve canlı projelerdeki yatırım fırsatlarını ortaklaştırabilir ve paylaşabilir. Bu hizmet, ayrıntılı danışma toplantıları sırasında tanımlanan bireysel müşterilerin özel yatırım gereksinimlerine göre uyarlanmıştır.

Proje Vergilendirme | Projeler ve Gelişmeler, bunlarla ilgili olarak vergi, görev ve ücretlere sahip olabilir. Medine, bu etkiler konusunda müşteriye yardımcı olabilir ve tavsiyede bulunabilir. Gerekli olan özel hizmetler Medine tarafından tespit edilecek ve danışanlarla bir danışma toplantısında görüşülecektir.

Portföy Yönetimi | Medine, mevcut yatırımların etkinliğini artırmak için müşteriye hizmet verebilir. Hizmetler ilk istişarede tanımlanabilir ve müşteri tarafından belirtilen sıklıkta yürütülebilir.

Endüstri Ortaklıkları | Medine, gelecekteki ve canlı işletmeler için ortaklık yapmak ve yatırım yapmak isteyen şirketlerin müşterilerine tavsiyelerde bulunabilir. Bu hizmet, ayrıntılı danışma toplantıları sırasında tanımlanan bireysel müşterilerin özel yatırım gereksinimlerine göre uyarlanmıştır.

Haberler ve Bilgiler | Medine, özel bültenimiz aracılığıyla genel eğilimler ve gelişmekte olan pazar fırsatları müşterilerine bilgi verebilir. Bu bülten yalnızca kayıtlı alıcılar için geçerlidir.