B2B (İşletmeler arası)

Medine, B2B Faaliyetlerini Kolaylaştırır.

Medine Uluslararası Proje Yönetimi – Danışmanlık – İş Geliştirme, İngiltere emlak ve yatırım piyasası içinde geliştirilen uzmanlık ve kontrolleri, Türkiye pazarının dinamizmini ve önde gelen Suudi Arabistan mimari danışmanlığının yetenek ve yenilikçiliğini birleştirerek Projelere ve Yatırım’a farklı bir yaklaşım getiriyor. Size eşsiz bir hizmet sunuyoruz.

Medine’den temin edilebilecek kapsamlı ve çok disiplinli hizmetler başka bir yerde tanımlanmıştır ve bu hizmetlerin herhangi biri veya tümü, her bir bireyin kendine özgü ve benzersiz gereksinimlerini karşılamak için birleştirilebilir.

Madinah, Profesyonel ve Teknik Danışmanlık, İş Geliştirme, İş Yatırımları ve Proje Yönetimi sağlayarak, Projeleriniz ve Yatırımlarınız için kolaylaştırabilir, danışabilir, danışmanlık yapabilir veya sözleşme yapabilir.

EMLAK

Medine, özellikle iş gereksinimlerinize uyacak şekilde düzenlenmiş emlak hizmetleri sunmaktadır. Medine tarafından sağlanacak özel hizmetler, ilk istişare ile tanımlanacaktır. [Bkz. Emlak Tanımlayıcısı].

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ve YÖNETİMİ

Madinah, özellikle iş gereksinimlerinize uyacak şekilde İnşaat Mühendisliği ve Yönetimi hizmetleri sunmaktadır. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk istişarede tanımlanacaktır. [Bkz. İnşaat Mühendisliği ve Yönetim Tanımlayıcısı].

FİNANSAL DANIŞMANLIK

Medine, özellikle iş gereksinimlerinize uyacak şekilde finansal danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk istişarede tanımlanacaktır. [Bkz. Mali Danışmanlık Tanımlayıcısı].

YASAL DANIŞMANLIK

Medine, özellikle iş gereksinimlerinize uyacak şekilde yasal danışmanlık hizmetleri sunabilir. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk istişarede tanımlanacaktır. [Bkz. Hukuk Müşavirliği Tanımlayıcısı].

MİMARİ TASARIM

Madinah, özellikle iş gereksinimlerinize uygun Mimari ve Tasarım Hizmetleri sunar. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk istişarede tanımlanacaktır. [Bkz. Mimari ve Tasarım Tanımlayıcısı].

TİCARET

Medine, özellikle iş gereksinimlerinize uyacak ticaret hizmetleri sunmaktadır. Medine tarafından sağlanacak olan spesifik hizmetler, ilk istişarede tanımlanacaktır. [Ticaret Tanımlayıcısına bakınız].